Kondicionēšana
Par kompāniju

Kompānija "AGM Inžiniring" savu darbību uzsāka 1992.gadā. Pēdējos 6 gadus kompānija specializējas ventilācijas iekārtu un gaisa kondicionētāju pārdošanā un uzstādīšanā, kā arī saistīto pakalpojumu sniegšanā. Kompānija ir ieņēmusi savu tirgus nišu un iekarojusi cieņu gan savu klientu, gan arī piegādātāju vidū. Paplašinot savu darbību un pilnveidojot piedāvāto pakalpojumu un produktu spektru, iepazīstinām ar jaunumu Latvijas tirgū - "NED" (Northern Engineering Direction). Lai gan šī marka parādījās tirgū salīdzinoši nesen (2004.gadā), ar savu kvalitāti un cenu tā jau ir paspējusi iekarot popularitāti Austrumeiropas pircēju vidū.

Mūsu kredo:

NED – Neaizstājams Ekoloģiskais Derīgums

Darba principi:
- augstas kvalitātes iekārtu piedāvājums
- teicama uzņēmējdarbības kultūra
- profesionālisms izvirzīto uzdevumu īstenošanā
- precīza saistību izpilde
- orientācija uz jaunākajiem zinātnes un tehnikas sasniegumiem mūsu profesionālās darbības jomā

Pašlaik mūsu kompānijas plānos ir paredzēts uzbūvēt un nodot ekspluatācijā jaunāko modeļu kanālu ventilācijas iekārtu ražošanas rūpnīcu Latvijas teritorijā. Pašreizējos apstākļos, pastāvot šāda veida uzņēmumu deficītam Baltijā, tas nodrošinās jaunas darba vietas, ventilācijas iekārtu cenu samazināšanos, minēto iekārtu plašāku izmantošanu atbilstoši Eiropas vides aizsardzības standartiem, Latvijas produkcijas reitinga celšanos visā pasaulē.

Mūsu klienti:
Mūsu klientu vidū ir tādas pazīstamas kompānijas, kā: "Lauma", "Raita", "Nelda", "Maritim Park Hotel Riga", "T-Market", "Volkswagen centrs", "Renault centrs", "Latvijas Gāze", "Baltijas Tranzītu Banka", klīniskā slimnīca "Gaiļezers", "Ģertrūdes centrs", Valsts Policijas Pārvalde.

Saviem klientiem mēs piedāvājam:
- ātri pieejamus un augstas kvalitātes servisa pakalpojumus
- konsultācijas un informatīvo atbalstu
- tehnisko apkalpošanu gan jaunajām, gan jau esošajām iekārtām
- garantijas saistību izpildi pilnā apjomā
- paplašinātas garantijas saistības "NED" produkcijai (3 gadi)
- pieejamas cenas, elastīgu atlaižu sistēmu un izmaksu korekciju liela apjoma pasūtījumiem.

Kondicionieru kalkulators
Platība
Augstums
Saules puse
Datori
Cilvēki
Kā lietot kalkulatoru?
Copyright 2004 AGM. All rights reserved.